Методичний кабінет

Паспорт методичного кабінету школи

Методичний кабінет школи є основною базою для проведення всіх видів методичної роботи з педагогічними працівниками, своєрідною скарбничкою цінного педагогічного досвіду.

Мета діяльності методичного кабінету школистворен­ня інформаційно-методичної бази для педагогічних працівників, забезпечення умов їх самоосвітньої діяльності та вдосконалення рівня професійної кваліфікації.

Основні завдання діяльності шкільного методичного кабінету:
Надання допомоги вчителям у підвищенні фахового рівня і педагогічної майстерності.
Координація змісту форм і методів самоосвіти  вчителів та організація колективної роботи з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів з метою вирішення актуальних освітніх проблем.
Пропаганда досягнень педагогічної науки та перспективного педагогічного досвіду, вивчення та узагальнення досвіду вчителів школи.
Розробка і впровадження інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління освітнього процесу.
Організація творчих об’єднань вчителів для спільного вирішення конкретних методичних проблемних питань, розробки програм, проектів, технологій тощо.
Організація апробації навчально-методичної літератури.
Надання адресної мето­дичної допомоги, організація наставництва та стажування.
Проведення діагностичної та моніторингової діяльності з визначення стану якості навчально-виховного процесу та освітньо-кваліфікаційного рівня педпрацівників.
Організація науково-дослідної та експериментальної педагогічної діяльності.
На базі шкільного методичного кабінету діє методична рада закладу, члени якої є методичним активом школи, входять до складу ради шкільного методичного кабінету і виконують обов’язки членів професійно-експертної ради з питань моніторингу освітньої діяльності, узагальнення та пропагування передового педагогічного досвіду.

Склад ради методичного кабінету школи

Голова ради методичного кабінету – Бродецька І.В., заступник директора з НВР

Заступник голови  - Горда Т.В., вчитель української мови та літератури, гролова ШМО предметів

гуматітарного циклу