Шкільне життя

Діти в школі – інтернаті знаходяться цілодобово з понеділка по п’ятницю. Тому завдання педагогічного колективу - зробити життя наших вихованців змістовним та цікави, оточити кожну дитину увагою, теплом та любов’ю.

Завдяки плідній роботі педагогічного колективу, учні добувають знання в атмосфері добра, розуміння та підтримки.

Учителі працюють над створенням навчального середовища, в якому надається можливість реалізації індивідуальних запитів, інтересів, потреб дитини, її творчого потенціалу, розкриття і накопичення її особистісного досвіду, готують своїх учнів до життя у відповідності з соціальним запитом суспільства.

Педагоги проводять уроки згідно з календарним плануванням та програмою. Дають відкриті уроки, проводять нестандартні та інтегровані уроки, уроки з використанням інтерактивних методів навчання, сучасних інформаційних технологій, готують учнів до участі в різноманітних олімпіадах та конкурсах, проводять виховні заходи, навчальні екскурсії.

В школі проводиться велика позакласна робота: предметні конкурси та вікторини, предметні тижні, спортивні естафети, виставки, екскурсії в природу, різноманітні пізнавально – розважальні заходи, відзначаються пам’ятні дати та свята. Діти відвідують гуртки, спортивні секції, комп’ютерний клас.