Вітаємо Вас на сайті
Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3
Бахмутської міської ради Донецької області!

Моя школо! Священна колиско
Науки, любові й добра!
Де б не була я - далеко чи близько -
Наснагу черпаю з твого джерела.

Євроінтеграційний портал

Національна дитяча "гаряча лінія" та лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації:

Національна гаряча лініяНаціональна дитяча гаряча лінія

9 лист. 2018

Перемога на міському фестивалі української творчості
9 листопада на базі Бахмутського міського Центру дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль «Мова – життя основа», присвячений Дню української писемності та мови.
10 жовт. 2018

Виступ шкільної команди на Всеукраїнських Сковородинських навчаннях «Пізнай себе»
Уже другий рік поспіль у місті Бахмуті проходять Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе». Цього року за підтримки міського методичного кабінету Управління освіти святкування у формі поетичних читань відбулося на базі Бахмутської школи № 5. У заході взяли участь усі школи міста, в тому числі і наша.
14 черв. 2018

Дітям до Дня Конституції України
На виконання Регіонального плану заходів із відзначення в Донецькій області 22-ї річниці Конституції України в пришкільному таборі з денним перебуванням «Козацька фортеця» у Бахмутській загальноосвітній школі – інтернаті І – ІІ ступенів №1 відбулися пізнавальні виховні заходи .