Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Бахмутської міської ради Донецької області

запам'ятати

Наші досягнення

В нашій школі навчаються спортивні, талановиті та творчі діти.
2016-2017 н.р.
У 2016-2017 н.р. учні школи приймали активну участь у шкільних, міський, обласних та всеукраїнський конкурсах та змаганнях. Учні здобули велику кількість різноманітних грамот, дипломів, сертифікатів та нагород.
Результатами участі є наступні досягнення:
Грамотою переможця нагороджена спортивна команду школи за зайняте ІІ місце в першості міста з настільного тенісу серед збірних команд І-ІІ ступенів. (Керівник вчитель фізкультури Стучинський В.Д.)
Грамотою переможця нагороджена Смага Марія, учениця 5 класу, за зайняте ІІ місце у міському фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченому Дню Землі. Номінація «Вокальне мистецтво» (Керівник гуртка, вчитель музики Бондарчук Л.Г.)
Грамотою переможця нагороджена спортивна команду школи за зайняте IV місце в обласному чемпіонаті з міні-футболу. (Керівник вчитель фізкультури Стучинський В.Д.)
Грамотою переможця нагороджений 3 клас ЗОШ-інтернат №1, за зайняте І місце у міському конкурсі робіт учнів «Місто орігамі». (Керівник вчитель поч. класів Артемова В.А.)
Грамотою переможця нагороджена Мазниченко Катерина, учениця 9 класу, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі робіт учнів «Місто орігамі» за експонат «Історична пам’ятка». (Керівник гуртка, вчитель ОБМ та праці Корецька Г.Я)
Грамотою переможця нагороджений Прохода Максим, учень 7 класу, за зайняте ІІ місце у міському конкурсі робіт учнів «Місто орігамі» за експонат «Біг Бен». (Керівник гуртка, вчитель ОБМ та праці Корецька Г.Я)
Дипломом ІІ ступеня нагороджений хореографічний колектив ЗОШ-інтернат №1, переможець міського конкурсу хореографічного мистецтва» (Керівник хореограф. гуртка Поліщук О.В.)
Дипломом ІІ ступеня нагороджена Білогур Олена, учениця 6 класу, переможець міського конкурсу літературно-музичних композицій «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття..» (Керівник вчитель укр. мови та літератури Горда Т.В.)
Дипломом ІІ ступеня нагороджена Савенко Дар’я, учениця 6 класу, переможець І (міського) етапу обласного конкурсу виразного читання «Виразного читання».(Керівник вчитель укр. мови та літератури (Горда Т.В.)
Грамотою учасника нагороджений Чопик Владислав, учень 4 класу, учасник міського конкурсу читців, присвяченого творчості Т. Г. Шевченка (Керівник вчитель початкових класів Пасічна В. В. )
Дипломом ІІ ступеня нагороджена команда ЗОШ-інтернат №1, переможець І (міського) туру гри команд Клубу веселих та кмітливих «Юні інспектори руху» (серед шкіл І-ІІ ступенів). (Керівник педагог-організатор Ларіна О.В.)