Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Бахмутської міської ради Донецької області

Дітям до Дня Конституції України

14 черв. 2018
На виконання Регіонального плану заходів із відзначення в Донецькій області 22-ї річниці Конституції України в пришкільному таборі з денним перебуванням «Козацька фортеця» у Бахмутській загальноосвітній школі – інтернаті І – ІІ ступенів №1 відбулися пізнавальні виховні заходи .

Заступником директора з ВР Оленою Кириченко проведено  виховний захід «Конституція України – основний  закон суспільства і держави», який дав  змогу   школярам  поглибити свої знання  про Основний Закон нашої держави, про права та обов’язки,  які він гарантує.

Діти брали активну участь у тренінгу «Права людини та дитини», який провела шкільний практичний психолог Карина Мирошник. Захід мав такі етапи:  інформаційний блок, мультимедійні презентації та ігрові вправи. Вихованці із задоволенням сприймали матеріал, відповідали на запитання, грали індивідуально і в групах.

Бібліотекар Лариса Бурцева підготувала для наймолодших дітей цікаву вікторину «Порушення прав у казках». Бажаючі мали можливість переглянути книжки з казками на дану тему. Діти відповідали, які права персонажів були порушені в окремих казках. А потім ведуча запропонувала учням подивитися відеофільми «Дитина і Конституція», «Права і обов’язки дітей».

В читальній залі діти мали змогу ознайомитись з літературною поличкою «Правова держава не може існувати без правової культури».

Без сумніву, бути гідним громадянином власної держави, самодостатньою і відповідальною за свої вчинки людиною – це головний обов’язок  кожного  громадянина України.